Rezultati iskanja

MMC RTV 365 Radio Televizija mojRTV × Menu

Nogomet

Horvat Sturmu v 81. minuti zagotovil drugi zaporedni pokalni naslov

Slovenski nogometni reprezentant Tomi Horvat je na stadionu Wörthersee v Celovcu z zadetkom odločil finale avstrijskega pokala. Njegova ekipa Sturm je z 2:1 premagala Rapid.

1

Več novic

Ancelotti: Na zelenici smo bili "premehki"

Trener madridskega Reala Carlo Ancelotti je bil kritičen do svojih varovancev po remiju (2:2) z Bayernom na prvi polfinalni tekmi letošnje Lige prvakov.

13

Courtoisa ne bo na prvenstvu v Nemčiji

Belgijska nogometna reprezentanca na Euru v Nemčiji zaradi poškodbe kolena ne bo mogla računati na dolgoletnega prvega vratarja Thibauta Courtoisa, je sporočil belgijski selektor Domenico Tadesco.

5

Bayern na začetku drugega polčasa preobrnil izid, a ni zdržal do konca

Prva polfinalna tekma Lige prvakov, klasika med Bayernom in Realom, se je v Münchnu razpletla z remijem 2:2. Bavarci so po zaostanku v prvem polčasu na začetku drugega povedli, končni izid pa je 10 minut pred koncem z 11-metrovke postavil Vinicius Junior.