Aréna - Archívum

Az aktuális bajnok Celje lesz a Hodos kihívója a kupában

Aréna Az aktuális bajnok Celje lesz a Hodos kihívója a kupában

1.10.2024

Hodos – Celje mérkőzést rendeznek a kupában a legjobb 32 között. Kínában elkezdődött a tollaslabda junior-világbajnokság. A csentei lőtéren rendezték a regionális liga nagykaliberű pisztoly/revolver 6. fordulóját.

Tadej Pogačar állomba illő triplája

Aréna Tadej Pogačar állomba illő triplája

30.9.2024

A szlovén kerékpárzseni Zürichben elképesztő módon szerezte meg első világbajnoki címét. Matic Ivačič salakmotoros Petesházán begyűjtötte zsinórban ötödik országos bajnoki címét.

Sikerül Pogačarnak a triplázás?

Aréna Sikerül Pogačarnak a triplázás?

27.9.2024

A csentei lőtéren szervez versenyt a hétvégén a Lendvai Céllövő Egyesület. A zürichi országúti kerékpáros világbajnokság vasárnapi mezőnyversenyének favoritjai Tadej Pogačar és Primož Roglič is. Nafta-Mura rangadó.

A címvédés a cél.

Aréna A címvédés a cél.

26.9.2024

Szeptember 29-én, vasárnap rendezik Petesházán az országos salakmotoros bajnokság döntőjét. Vendégünk Matic Ivačič, a Lendvai Speedway Team versenyzője.

Izgalmas volt a salakmotorosok nyílt napja

Aréna Izgalmas volt a salakmotorosok nyílt napja

25.9.2024

Nyílt napot tartottak kedden a salakmotorosok. Beszélgettünk Andrej Matjašeccel, a Lendvai Sportszövetség elnökével.

Harmadszor lett országos bajnok idén Horvat Kristijan íjász

Aréna Harmadszor lett országos bajnok idén Horvat Kristijan íjász

24.9.2024

Országos 3D-s íjászbajnokságot nyert Horvat Kristijan, aki ezzel begyűjtötte idei harmadik elsőségét. Folytatódik az Európai Sporthét.

Egy félidőt bírt ki a Nafta a Maribor ellen

Aréna Egy félidőt bírt ki a Nafta a Maribor ellen

23.9.2024

Országos 3D-s íjászbajnokságot nyert Horvat Kristijan. A Maribor 3:0-ra legyőzte a Naftát. Ma, szeptember 23-án van a szlovén sport napja.

Szerencsések vagyunk, hiszen van mire emlékeznünk

Aréna Szerencsések vagyunk, hiszen van mire emlékeznünk

20.9.2024

Visszaemlékezések a lendvai görkorcsolyázás legszebb éveire.

Dobronak is a díjazottak között

Aréna Dobronak is a díjazottak között

19.9.2024

A szlovén országúti kerékpárverseny szervezője díjazta Dobronak községet is.

Új fejezetet nyitott a Lendvai Röplabda Klub

Aréna Új fejezetet nyitott a Lendvai Röplabda Klub

18.9.2024

A 40 éves Andrej Grut vette át a Lendvai Röplabda Klub felnőtt lány csapatának az irányítását.

Továbbra is keményen dolgozni- Naja és Tija Horvat tollaslabdázó

Aréna Továbbra is keményen dolgozni- Naja és Tija Horvat tollaslabdázó

17.9.2024

Naja Horvat mögött a tollaslabda U15-ös Európa-bajnokság Lengyelországban, ahol a szlovén küldöttségből Tim Bregar bronzérmet nyert fiú egyéniben.

Kikapott a Nafta a bajnok Celje otthonában

Aréna Kikapott a Nafta a bajnok Celje otthonában

16.9.2024

3:1-es idegenbeli vereséget szenvedett el a Nafta a Celje ellen az elsőosztály 8. fordulójában. 3D íjász versenyt rendeztek a Vinariumnál.

90 centiméter hiányzott a bronzéremhez

Aréna 90 centiméter hiányzott a bronzéremhez

12.8.2024

Kristjan Čeh lett a legjobb szlovén atléta a párizsi olimpiai játékokon. Halász Bence férfi kalapácsvetésben ezüstérmet szerzett.

Új úszósztárok születtek Párizsban

Aréna Új úszósztárok születtek Párizsban

5.8.2024

Négy új világrekord és 17 olimpiai rekord született medencés úszásban Párizsban.

EURO2024: Spanyolország az Európa-bajnok!

Aréna EURO2024: Spanyolország az Európa-bajnok!

15.7.2024

A mérkőzés hajrájában Oyarzabal találatával 2-1-es győzelmet aratott Luis de la Fuente gárdája Anglia fölött.

EURO2024: Spanyolország Angliával csap össze az Európa-bajnokság döntőjében

Aréna EURO2024: Spanyolország Angliával csap össze az Európa-bajnokság döntőjében

12.7.2024

A spanyolok a franciákat, az angolok pedig a hollandokat búcsúztatták az elődöntőben.