Cristobal Huet (Los Angeles) je ustavil plaz napadov Colorada.

EDMONTON - MONTREAL 3:4
Hokej se je vrnil k svojim koreninam. Kanadčani so na nogometnem stadionu zgradili ledeni obroč in prišli. 57.167 gledalcev (rekord) si je ogledalo prvo srečanje v zgodovini NHL-a, ki se je igralo zunaj dvorane. Gledalci so na že dolgo razprodanem stadionu pri -19 st. Celzija zmrzovali več kot 6 ur, saj so se v predtekmi v večnem derbiju pomerili nekdanji zvezdniki obeh moštev. Gretzki, Messier in ostali člani štirikratnih osvajalcev Stanleyjevega pokala Oilersov so slavili z 2:0. Prireditelji so za srečanje prejeli več kot 400.000 prošenj za vstopnice. Navijači so prišli celo iz Finske in Švice, eden pa se je kljub polarni zimi slekel do golega in stekel čez stadion. Pogrel se je na policiji ...

PHILADELPHIA - BOSTON 3:2
Flyersi, ki so z 29 točkami prevzeli vodstvo v celotni ligi, so podaljšali niz neporaženosti na devet tekem. Zmagoviti zadetek je že sredi druge tretjine dosegel Recchi.

COLUMBUS - NY ISLANDERS 2:1
Za Blue Jacketse sta v drugi tretjini zadela Nash in Marchant. Brathwaiteu (24 obramb) je shutout onemogočil Kvaša, ki ga je premagal 41 sekund pred koncem.

WASHINGTON - FLORIDA 2:3 (v podaljšku)
Za zmago Panterjev je v 2. minuti podaljška zadel Weiss. Gostujoči vratar Luongo je obranil 39 strelov.

PITTSBURGH - OTTAWA 2:1 (v podaljšku)
V tretji minuti podaljška je odločil novinec Malone. Pingvini so odigrali drugi podaljšek v dveh dneh in prekinili niz treh porazov.

COLORADO - LOS ANGELES 0:2
Kingsi so prekinili niz treh zaporednih zmag Colorada. Huet je obranil vseh 21 strelov na svoja vrata.

TAMPA BAY - BUFFALO 2:1
Lighteningi so po dveh tretjinah vodili z 2:0. Oba zadetka je prispeval Čeh Kubina.

MINNESOTA - DETROIT 2:5
Za Red Wingse je zadelo pet različnih igralcev. Hull je poleg zadetka še dvakrat podal. V vratih Detroita je četrto tekmo v sezoni začel Joseph in obranil 27 strelov.

ST. LOUIS - DALLAS 2:1
Starsi so spet zašli na stara pota. Po petkovi zmagi so izgubili šestič v zadnjih devetih tekmah.

CALGARY - CHICAGO 2:1
49 sekund pred koncem je zmago gostiteljem zagotovil McAmmond.

VANCOUVER - TORONTO 3:5
Canucksi so prvič v sezoni klonili v svoji dvorani.

SAN JOSE - NASHVILLE 3:1
Druga zmaga Sharksov v prav toliko dneh. Domači vratar Toskala je zaustavil 32 strelov.