Hokejisti Buffala so še drugič v dveh dneh prišli do zmage kljub velikemu zaostanku v 33. minuti. Rus Sergej Fedorov (Anaheim) pa je postal prvi Rus, ki je dosegel vsaj tisoč točk.

DETROIT - COLORADO 2:5
Forsberg gol in dve podaji za Plaz, ki je v derbiju Zahoda zdaj Detroitu ušel na štiri točke razlike.

PHILADELPHIA - NY RANGERS 6:2
Burke je ubranil 25 strelov in se kot 20. vratar veselil 300. zmage v karieri. Sharp dva zadetka za Letalce. Holik (NY Rangers) je odigral tisočo tekmo.

NEW JERSEY - CAROLINA 4:1
Gomez in Gionta gol in podaja za prvo zmago Vragov po treh porazih. New Jersey je zadnjič izgubil štirikrat zapored novembra 2001.

CHICAGO - BOSTON 2:1 (v podaljšku)
Ruutu je odločil v zadnji minuti podaljška. Blackhawksi so prvič v sezoni zmagali tretjič zapored.

OTTAWA - MONTREAL 5:2
Chara gol in dve podaji za Senatorje. Pri poražencih je oba zadetka dosegel Begin.

TAMPA BAY - FLORIDA 3:2
St. Louis (Tampa) je že sedmič v sezoni dosegel gol z igralcem manj.

COLUMBUS - SAN JOSE 1:2 (v podaljšku)
Sturm je zadel vsega 17 sekund pred iztekom podaljška. Tragični junak je bil sicer domači vratar Denis, ki je ubranil kar 48 strelov.

TORONTO - BUFFALO 4:6
Sablje so še drugič v dveh dneh zarezale malo pozneje, a učinkovito. V petek so zaostanek 1:3 (v 33. minuti) proti Los Angelesu spremenile v zmago 8:3, proti Torontu pa zaostanek 0:3 (prav tako v 33. minuti) v zmago 6:4. Pri tem je zadnji zadetek dosegel Finec Mika Noronen in tako postal osmi vratar v zgodovini lige, ki je premagal nasprotnega vratarja. Zadetek je sicer dosegel igralec Toronta Robert Reichel, ki je ob poskusu svojega moštva, da bi brez vratarja in s šestim igralcem v polju izsililo podaljšek, nerodno zadel plošček in ga prek celega igrišča spravil v lastno nebranjeno mrežo.

ST. LOUIS - PITTSBURGH 3:2 (v podaljšku)