Dan Cloutier (Vancouver) je v drugi tretjini takole še ustavil strel Joea Sakica (Colorado), v zadnji tretjini pa je bil brez moči.

Svoj večer je imel tudi Brian Boucher v vratih Phoenixa, ki je s svojimi obrambami v obup spravljal napadalce Dallasa.

TAMPA BAY - COLUMBUS 0:2
Najslabše moštvo v ligi je prvič vodil Gerard Gallant in takoj dosegel prvo zmago v karieri. Izid tekme je v drugi tretjini s prvim golom v sezoni postavil Rotislav Klesla.

FLORIDA - PHILADELPHIA 1:2
Letalci so oba zadetka dosegli v drugi tretjini prek Mika Comrieja.

CAROLINA - DETROIT 1:4
Rdeča krila so v prvi tretjini v 66 sekundah dosegla dva zadetka.

BUFFALO - ANAHEIM 5:2
Pet strelcev je zadelo za četrto zmago Sabelj na zadnjih petih tekmah.

MINNESOTA - EDMONTON 1:2
Odločil je Ryan Smyth, ki je zadel v 9. sekudni 3. tretjine z igralcem manj.

VANCOUVER - COLORADO 2:4
Peter Forsberg tri podaje. Pri 2:2 sta za Plaz v zadnji tretjini zadela Milan Hejduk in Joe Sakic.

DALLAS - PHOENIX 0:6
Brian Boucher je ubranil 35 strelov (18 v zadnji tretjini) za drugi zaporedni shutout. Kojoti so na zadnjih 6 gostujočih tekmah neporaženi.

CHICAGO - SAN JOSE 2:1
Vsi zadetki so padli v zadnji tretjini. Morski psi so si polomili zobe prvič po šestih tekmah.