Tekma se je končala neodločeno 4:4, potem ko je veteran Luc Robitaille izenačil ob koncu druge tretjine. Presenetljiva je zmaga Chicaga v Torontu. Gostitelji so imeli očitno premoč, saj je bilo razmerje v strelih 44:15, toda odličen je bil vratar Trevor Kidd.

TORONTO - CHICAGO 1:4
Za presenetljivo zmago Chicaga so zadeli Dempsey, Sullivan, Berard in Bell. Blestel je
vratar Kidd, ki je zamenjal poškodovanega Eda Belfoura.

NEW JERSEY - OTTAWA 2:1
Friesen je z golom ob koncu zadnje tretjine odločil tekmo. Prvaki so dobili sedem od zadnjih devetih tekem.

BOSTON - ATLANTA 5:4
Thornton dva gola za Boston. Pri gostih je šele prvi gol sezone dosegel Heatley.

PITTSBURGH - MONTREAL 3:4
Koivu je izenačil, Sundstrom pa zadel za 3:4. Enajsti zaporedni poraz Pingvinov, deseti zaporedni doma!

WASHINGTON - TAMPA BAY 2:1
Carter gol in podaja. Tampa Bay je po šestih zmagah prvič klonila.

NY ISLANDERS - VANCOUVER 5:4
S tremi goli v zadnji tretjini (od tega Peca gol in podaja) so Otočani izsilili podaljšek in ga z golom Aucoina odločili sebi v prid.

NASHVILLE - DETROIT 1:4
V drugi tretjini so za Detroit zadeli veterani Hull, Shanahan in Maltby.

COLORADO - CAROLINA 3:1
Strelci za domače: Hejduk, Konowalchuk in Moore. Aebischer 36 obramb.

CALGARY - LOS ANGELES 4:4