Anže Kopitar je letos v Los Angelesu med glavnimi nosilci igre. Foto: EPA

Kralji so gostovali v Las Vegasu v MGM Areni, kjer so po streljanju kazenskih strelov izgubili proti Coloradu s 3:4. Plaz je začel silovito, saj je že po 13. minuti vodil z 2:0. Kralji so se vrnili ob koncu uvodne tretjine, ko so v vsega 62 sekundah dosegli dva zadetka. Ob igri z igralcem več je Anže Kopitar podal Mattu Moulsonu, ki je znižal na 1:2.

Moštvo iz Kalifornije se je edinega vodstva razveselilo samo 46 sekund pred koncem druge tretjine. Kralji so imeli spet igralca več. Po natančni podaji Jarreta Stolla je zadel Anže Kopitar, kar je njegova četrta točka na treh tekmah (2 zadetka in 2 podaji).

Coloradu je podaljšek priboril Jordan Leopold, ki je v 56. minuti zadel po podaji Joeja Sakica. Pri izvajanju kazenskih strelih je edini zadel T. J. Hensick.