Edmonton je spet ubranil vse napade gostov ob številčni premoči. To se je zgodilo že 23. zapored. Foto: Reuters

Dvoboj se je začel po notah gostov, ki so prek Wyatta Johnstona povedli že v 58. sekundi. Dvorana je spet utihnila pet minut pozneje, ko je vodstvo povišal Esa Lindell.

Prvi korak preobrata je bil zadetek Ryana McLeoda v 14. minuti, izid je še pred koncem prve tretjine izenačil Evan Bouchard.

Odločitev je padla v razmiku 51 sekund ob koncu druge tretjine. Najprej je Jaka Oettingerja (24 obramb) ob igralcu manj na ledu premagal Mattias Janmark in nato še Leon Draisatl, ki je zadel desetič v končnici. Končni izid je v 58. minuti s strelom v prazno mrežo postavil Mattias Ekholm.

Prvi zvezdnik Oilersov Connor McDavid je poskrbel za dve podaji, Stuart Skinner je v vratih zaustavil 20 strelov.

Tudi na Vzhodnem delu je izid v zmagah v dvoboju med Florido in New York Rangersi izenačen na 2:2. Peta tekma bo v noči na petek.