Mike Kitchen je na klopi St. Louisa debitiral z remijem proti Coloradu.

Najzaslužnejši za točko Letalcev na gostovanju je bil vratar Sean Burke z 39 obrambami, Senatorji pa so proti golu nasprotnikov sprožili kar 22 strelov več kot njihovi tekmeci (40:18, v podaljšku 6:2). Že v prvi tretjini sta z igralcem več na ledu končni izid postavila Marian Hossa in Simon Gagne.

OTTAWA - PHILADELPHIA 1:1

TAMPA BAY - TORONTO 4:3
Za tretjo zaporedno zmago Tampe je dvakrat zadel Richards.

NY ISLANDERS - NY RANGERS 3:6
Rangersi ostajajo zakleti za Islanderse, saj jih v šestih letošnjih tekmah niso premagali. Za goste, ki so že na začetku druge tretjine vodili s 6:0, sta po dva gola prispevala Jagr in Simon.

BOSTON - MONTREAL 2:3 (v podaljšku)
Minuto pred koncem podaljška je srečanje odločil Rivet.

COLORADO - ST. LOUIS 2:2
Plaz ni zmagal že na šesti domači tekmi zapored. Zadetka Hejduka sta bila premalo. Pri gostih je debitiral trener Mike Kitchen.

NASHVILLE - MINNESOTA 4:0
Vokoun 27 obramb za tretji shut-out letos. Razmerje v strelih: 23:27!

CALGARY - DETROIT 1:2
Gostitelji so sprožili skoraj dvakrat več strelov (41:22, zadnja tretjina 17:5), a so ostali brez zmage.

VANCOUVER - SAN JOSE 3:2 (v podaljšku)
Sopel je zadel dvakrat - tudi v podaljšku, ki ga je izsilil Ohlund.