Bostona Bruinsi so pred svojimi gledalci premagali moštvo Montreala s 3:0. Za domače so bili uspešni Gončar, Nylander in Knuble. V prvem nastopu v končnici je vratar Bostona Raycroft ostal nepremagan. Zbral je 31 obramb. Samsonov je prispeval dve podaji.

DETROIT (1) - NASHVILLE (8) 3:1 (1:0)
Draper 41., Holmstrom 45., Lang 59; Gončar 1. V vratih domačih je v končnici debitiral Legace in zbral 22 obramb. V prvi tretjini je Legace ubranil kazenski strel, ki ga je izvajal Sullivan.

VANCOUVER (3) - CALGARY (6) 5:3 (1:0)
Rucinsky 3., Salo 6., Sedin 33., Ohlund 38., Morrison 46.; Simon 25., Saprikin 26., Oliwa 47.Morrison poleg zadetka še dve podaji. Naslund tri podaje.

COLORADO (4) - DALLAS (5) 3:1 (1:0)
Forsberg 7., Tanguay 9., Sakic 44.; Kapanen 54. V vratih domačih je blestel Aebischer,
ki je zbral 36 obramb (19 v zadnji tretjini). Za Colorado je Boughner dvakrat podal pri zadetkih. Turco je v vratih gostov zbral 22 obramb.

V oklepaju je izid v zmagah. Igrajo na štiri zmage.