Paul Stastny je v prejšnji sezoni dosegel 28 golov in 50 podaj, kar ga je na lestvici novincev uvrstilo le za Jevgenija Malkina. Foto: EPA

22-letni napadalec je v 51 sekundi zadnje tretjine zadel za 3:1 in nato podal še pri dveh golih. Zadnjo tretjino je Plaz dobil s 4:1. Stastny, prejšnjo sezono drugi na lestvici novincev (78 točk), je na prvih treh tekmah dosegel že 8 točk.

Kapetan Colorada Joe Sakic se je z golom in podajo prebil na 8. mesto večne lestvice po točkah. 38-letni veteran je v 19 sezonah v najmočnejši hokejski ligi na svetu zbral 1.591 točk. Razmerje v strelih na gol je bilo 26:26.