Jonathan Cheechoo je pomagal k preobratu Morskih psov.

NY Islandersi so v gosteh presenetljivo premagali Tampo Bay. Hokejisti Calgaryja pa že šest tekem ne poznajo poraza. V tem obdobju so premagali kar tri velike ekipe.

TAMPA BAY - NY ISLANDERS 1:3
Presenečenje večera so pripravili Islandersi, ki so vse tri zadetke dosegli v zadnji tretjini. Ronning je prispeval dve podaji.

TORONTO - BOSTON 1:2
Vsi zadetki so padli ob igri z igralcem več. Travis Green je dosegel oba za Boston.

MONTREAL - COLORADO 4:2
Štirje različni strelci so zadeli za Montreal.

DETROIT - CALGARY 1:4
Calgary ne pozna poraza na zadnjih šestih tekmah. V tem času je premagal tudi Ottawo in Colorado.

PITTSBURGH - WASHINGTON 4:1
Wilson dva zadetka ob igri z igralcem več. Jackman in Pirjeta po dve podaji.

MINNESOTA - OTTAWA 5:2
Večer Mariana Gaborika: trije goli in dve podaji. Na gol so sicer več streljali Senatorji - 22:38.

DALLAS - SAN JOSE 3:3
Arnott 2; Cheechoo 2. Zvezde so sijale v prvih dveh tretjinah, ki so jo dobile s 3:0. Morski psi pa so zagrabili v zadnjih 20 minutah, ko so izenačili.

EDMONTON - COLUMBUS 3:2
Moreau gol in podaja za Edmonton.

VANCOUVER - NASHVILLE 2:2
Predatorjem je točko zagotovil Hall, ki je zadel 22 sekund pred koncem zadnje tretjine.

LOS ANGELES - ST. LOUIS 3:5
Osgood je ubranil 31 strelov za 300. zmago v karieri.

PHOENIX - ANAHEIM 2:3 (v podaljšku)
Podaljšek se je končal že po 29 sekundah, ko je zadel Fedorov.