Toronto nadaljuje z zmagami in vzponom na lestvici. Maple Leafsi so po zmagi nad New York Rangersi s 5:4 slavili že šestič zapored.

TORONTO - NY RANGERS 5:4
Javorjevi listi so eno od najbolj vročih moštev v ligi. Za njihovo šesto zaporedno zmago je najbolj zaslužen Nieuwendyk, ki je enkrat zadel in prispeval dve podaji. Po slabem štartu v sezono je Toronto že drugi v vzhodni konferenci.

COLUMBUS - ANAHEIM 2:1
Za gostitelje sta v drugi in zadnji tretjini zadela Nash in Vyborny. Mogočni rački so častni gol zabili minuto pred koncem.

NY ISLANDERS - WASHINGTON 1:4
Šesti poraz Islandersov v nizu. Z zmago so Capitalsi prepustili Pittsburghu zadnje mesto v celotni ligi.

MONTREAL - TAMPA BAY 3:2
Odločilni zadetek je 1:17 pred koncem dosegel Bulis. Tampa je brez zmage pet tekem.

NEW JERSEY - PHOENIX 1:3
Po izenačeni drugi tretjini (1:1) sta za zmago Kojotov zadela Gratton in Tanabe. Burke (Phoenix) 27 obramb.

ST. LOUIS - LOS ANGELES 4:1
Končni izid ni prikaz pravega stanja na ledeni ploskvi, saj so Kingsi na vrata St. Louisa sprožili šeste strelov več (21:28).

CALGARY - SAN JOSE 3:1
Konec 2. tretjine je za 2:1 iz kazenskega strela zadel Donovan, končni izid pa je 16 sekund pred koncem v prazno mrežo postavil Gelinas.