V derbiju zahoda je Detroit na gostovanju premagal Colorado s 3:2. V prvi minuti podaljška je zmago Red Wingsom zagotovil Hull.

NEW JERSEY - VANCOUVER 0:4
Prvaki se proti Vancouvru niso znašli in so na gol nasprotnika sprožili le 24 strelov. Vancouver je dosegel šesto zmago v zadnjih osmih tekmah.

BUFFALO - BOSTON 2:6
Axelsson gol in dve podaji za Bruinse, ki so zmagali petič zapored.

ATLANTA - PHILADELPHIA 1:5
V Atlanti je Philadelphia nadzorovala tekmo. Novinec v vratih Flyersov Niittymaki je obranil 20 strelov za svojo drugo zaporedno zmago.

CALGARY - ST. LOUIS 1:2
Odločilni gol je dosegel Mellbany štiri minute pred koncem tekme. Za Blues je to prva zmaga v zadnjih devetih tekmah.

MONTREAL - NY ISLANDERS 2:1
V zadnji četrtini je za tretjo zaporedno zmago Canadiansov zadel Ryder. Vratar Theodore je obranil 27 strelov.

NASHVILLE - TAMPA BAY 2:5
Zadetke za Tampo Bay so dosegli Richards, Boyle, Kubina, Clymer in Taylor. To je sedma zmaga Tampe v zadnjih osmih tekmah.

SAN JOSE - PHOENIX 5:0