Hokejisti Philadelphie Flyersov so po šestih tekmah brez zmage končno znova razveselili svoje privržence. Ključ do uspeha je bila vrnitev na led Keitha Primeauja, ki je igral prvič po 2. januarju.
Letalci so bili brez njega povsem izgubljeni, tokrat pa jim je z golom pomagal do zmage proti Torontu.

PHILADELPHIA - TORONTO 4:1
Primeau se je vrnil po zlomu palca na roki. Že po manj kot 12 minutah je bilo 3:0.

COLUMBUS - LOS ANGELES 3:2 (v podaljšku)
Dvakrat, tudi v podaljšku, je za domače zadel Rick Nash, ki je s 27 goli najboljši strelec lige. Columbus je doma zmagal prvič po osmih porazih, Kralji pa niso slavili že 14 tekem.

DETROIT - PHOENIX 3:3
Steve Yzerman je postal sedmi igralec v zgodovini, ki je dosegel mejo 1.700 točk. Minuto in 44 sekund pred koncem je Detroit rešil njegov soigralec Henrik Zetterberg.

ATLANTA - CAROLINA 3:4
Jeff O'Neil je s hat-trickom izničil vodstvo Atlante z 2:0 po prvi tretjini. Domači so brez zmage devet tekem.

MINNESOTA - PITTSBURGH 4:2
Divjaki so vse štiri zadetke dosegli v zadnjem delu igre.