Phillippe Boucher je 55 sekund pred iztekom podaljška premagal Mikka Kiprusoffa in Dallasu zagotovil zmago. Foto: EPA

Po 20 minutah je bilo namreč že 3:0. Zadeli so Martin Rucinsky, Ville Nieminen in Blair Betts. V zadnji tretjini je s strelom v prazen gol in s svojim četrtim golom sezone zmago potrdil Jaromir Jagr. Končni izid: 4:1. V vratih Rangersev je Henrik Lundqvist ubranil 20 strelov in se veselil prve zmage.

Detroit je s 5:2 ugnal Los Angeles. V moštvo se je vrnil veteran Steve Yzerman, ki je težko 529 dni zdržal brez NHL-tekme.

V Phoenixu je še neporaženim hokejistom Nashvilla novo zmago zagotovil Paul Kariya z golom v podaljšku.

Ta je zmagovalca odločil še v Calgaryju, tudi tu pa so bili srečnejši gostje. Dallasu je zmago prinesel Phillippe Boucher.