Mestni derbi v New Yorku so spet dobili Rangersi. Že v prvi tretjini so povedli s 3:0, Otočani pa so se lahko le približali. Na zadnjih sedmih tekmah med obema moštvima so Otočani iztržili le dva remija.

PITTSBURGH - MONTREAL 0:8
Sheldon Souray je prvi branilec v zgodovini Montreala, ki je na eni tekmi zbral šest točk (gol in pet podaj). Theodore je ubranil vseh 26 strelov (peti shutout sezone, 22. kariere).

BOSTON - DETROIT 2:1 *
Tekmo je odločil nekdanji prvi izbor drafta Joe Thornton. Boston je drugič v zadnjih štirih dneh ugnal Detroit.

NY ISLANDERS - NY RANGERS 2:3
Rangersi so v mestnem derbiju največje delo naredili že v prvi tretjini, ko so zadeli Simon, Lindros in Ručinski.

DALLAS - COLORADO 2:4
Tanguay dva gola za Colorado.

SAN JOSE - ATLANTA 5:2
San Jose je že v prvi tretjini dosegel tri gole in Atlanti je bilo že usojeno, da bo doživela šesti zaporedni poraz.

TORONTO - NEW JERSEY 0:1
Edini gol je dal Gionta v 20. minuti. Brodeur je devetič v tej sezoni zaklenil gol in je vodilni v tej prvini.

PHILADELPHIA - EDMONTON 0:3