Za Ottawo je zaigral Bondra, ki je pred dnevi prestopil v kanadski klub in se že vpisal med strelce. Kljub zaostanku z 2:0 se je Atlanta vrnila v igro in z golom McEacherna v podaljšku celo zmagala.

NY RANGERS - NY ISLANDERS 6:2
Rangersi so letos še petič dobili mestni derbi. Jagr, ki je zaradi poškodbe izpustil zadnji dve tekmi, je zadel že v drugi minuti, kasneje pa še podal.

WASHINGTON - NEW JERSEY 3:1
Kolzig, ki naj bi v prihodnjih dneh zapustil Capitalse, je zbral 43 obramb.

OTTAWA - ATLANTA * 2:3
Ottawa je vodila že 2:0, zadel pa je tudi nova okrepitev Bondra.

CAROLINA - TORONTO * 1:2
Zmagoviti gol za Toronto je v drugi minuti podaljška dosegel Tucker.

MONTREAL - CALGARY 4:1
Canadiensi so prekinili niz štirih porazov.

CHICAGO - SAN JOSE 3:6
Sharksi so slavili tretjič na zadnjih štirih srečanjih. Pri gostih je bil najboljši Sturm z golom in dvema podajama.

PHILADELPHIA - BOSTON 3:4
Zadnji in odločilni gol na srečanju je padel v drugi tretjini. Strelec za Boston je bil Bergeron.

ST. LOUIS - TAMPA BAY * 4:3
V prvi minuti podaljška je zmagovalca odločil Weight.

MINNESOTA - VANCOUVER 6:2
Divjaki so sicer manj streljali na gol (22-28), a so se na koncu veselili zmage. Chouinard je za Minnesoto prispeval dva gola, Roloson pa je zbral 26 obramb.