Fredrik Modin (Tampa Bay) je že v prvi tretjini dosegel dva gola.

Še naprej katastrofalno igrajo hokejisti Pittsburgha, ki nadaljujejo kar dve črni seriji.

TORONTO - OTTAWA 5:1
V začetku meseca je Ottawa dobila medsebojni obračun kar s 7:1. Tokrat je pri maščevanju Roberts dosegel oba zadetka z igralcem več in svojemu trenerju Patu Quinnu priboril 600. zmago v karieri.

DETROIT - CAROLINA 4:4
Pred začetkom zadnje tretjine so Hurikani vodili že s 4:1, a na koncu komaj rešili točko. Zetterberg dva gola in podaja za Rdeča krila.

MONTREAL - BOSTON 0:1
Edini zadetek je dosegel Murray. Raycroft je ubranil vseh 34 strelov za tretji shutout sezone. Domači so sicer sprožili več strelov na gol (34:16, od tega kar 15:2 v zadnji tretjini).

PITTSBURGH - PHILADELPHIA 3:5
Pingvini nadaljujejo s črnima nizoma: deveti zaporedni poraz in prav tako deveti zaporedni poraz na domačem ledu. Še dva poraza v svoji dvorani jih ločita do absolutnega rekorda v ligi.

TAMPA BAY - ATLANTA 5:2
Modin dva gola in podaja za Tampo Bay.

BUFFALO - NY RANGERS 3:1
Sablje so slavile četrtič v sezoni, Rangerji pa so izgubili sedmič na zadnjih osmih tekmah.

WASHINGTON - VANCOUVER 1:6
Vancouver je zmagal petič zapored, kar je njihov najboljši letošnji dosežek.

NY ISLANDERS - FLORIDA 4:2
Otočani so slavili prvič v sezoni, potem ko so zaostajali po dveh tretjinah.

COLUMBUS - MINNESOTA 2:1 (v podaljšku)
Eriksson je zadel v tretji minuti podaljška. Divjaki so drugič zapored izgubili v dodatnih petih minutah.

NASHVILLE - SAN JOSE 3:2 (v podaljšku)
16 sekund pred iztekom podaljška je odločil Zidlick.

ST. LOUIS - NEW JERSEY 1:4