Arron Asham (New York Islanders) in Jason Williams (Detroit Red Wings) sta si skočila v lase

Visoke zmage nad New York Islandersi so se v domači dvorani veselili igralci Detroita. Prepričljiva sta bila tudi Edmonton in New York Rangersi.

Tekme 28. novembra:
WASHINGTON - MONTREAL 3:5

Igra Montreala se je vrtela okrog Sourraya, ki je iz šestih priložnosti dvakrat zadel. Moštvi sta v zadnjih treh minutah uvodne tretjine zadeli trikrat.

PITTSBURGH - NY RANGERS 1:4
Strelci: Fata; Rucinsky po 2, Lindros in Leetch po gol.

TAMPA BAY - ST. LOUIS 2:2
Modin in Boyle sta povedla Tampo v vodstvo z 2:0, a sta Nickulas in Tkačuk v zadnji tretjini postavila končni izid.

DETROIT - NY ISLANDERS 6:0
Red Wingsom je v domači dvorani uspevalo vse. Z 2 zadetkoma je blestel Thomas, ki je lani v dresu Anaheima osvojil Stanleyjev pokal. Legace (Detroit) 30 obramb za četrti shutout kariere.

PHILADELPHIA - CAROLINA 4:2
Flyersi nadaljujejo zmagoviti niz (11 zmaga). Klubski rekord (35 tekem brez poraza) iz sezone 1979/80 je še daleč.

BOSTON - NASHVILLE 1:2
Gledalci, ki so v Bostonu na tekmo prišli z zamudo, niso videli zadetkov, saj so bili vsi goli doseženi v prvih 13 minutah. Thornton (Boston) je zadel prvi, Legwand in Johnson pa sta poskrbela za zmago gostov.

MINNESOTA - SAN JOSE 1:2
San Joseju je zmago priboril kapetan Damphousse, ki je zadel v prvi minuti druge tretjine.

ANAHEIM - CHICAGO 4:3
Chicagu ni uspelo preprečiti niza devetih zaporednih porazov.

DALLAS - NEW JERSEY 2:0
Devilsom številka 13 ne leži, saj so že četrtič v zgodovini po 13 zaporednih zmagah doživeli poraz. Turco (Dallas) 21 obramb.

BUFFALO - FLORIDA 4:3
Sablje so v zadnji tretjini nadoknadile zaostanek 1:2. Za gostitelje sta v finišu zadela Briere (2 gola) in Pyatt.

EDMONTON - COLORADO 4:1
Najzaslužnejši za zmago Edmontona je bil Sakič z golom in dvama podajama.