Kralje zdaj po odmoru za tekmo vseh zvezd čaka turneja z desetimi gostovanji. Foto: EPA
Anže Kopitar
Anže Kopitar je na zadnjih 20 tekmah zabil le dva gola, tokrat pa kljub šestim poskusom niti en strel ni zletel v okvir vrat San Joseja. 23-letni Hrušičan bo konec tedna v Raleighu sicer drugič sodeloval na tekmi All Star. Foto: EPA

Junak tekme je bil Jarett Stoll, ki je zadel edini kazenski strel in odločil srečanje v 4. seriji. Anže Kopitar je kot prvi ob potezi "Forsberg" premagal Anttija Niemija, a je zadel le vratnico. Kralji so prek Rayna Smitha povedli v 14. minuti, a so Morski psi z dvema zadetkoma v razmiku 39 sekund sredi druge tretjine naredili popoln preobrat. Izid je v 46. minuti izenačil Aleksej Ponikarovski. Kopitar se ni vpisal med strelce ali podajalce.

Quick se je izkazal
Jonathan Quick
je zaustavil 22 poskusov nasprotnika in vse štiri kazenske strele. Še posebej je blestel ob koncu rednega dela, ko je imel San Jose kar štiri minute igralca več na ledu.

Kingsi naslednjič doma šele 24. februarja
Kralje zdaj čaka naporna turneja 10 gostovanj, saj bo Staples Center zaseden zaradi podelitve Grammyjev in NBA All-Star vikenda. Naslednjo domačo tekmo bodo Kingsi odigrali šele 24. februarja.

Uspešen tudi Muršakov Detroit
Detroit je s 3:1 premagal New Jersey. Jan Muršak je igral 9 minut, v katerih je enkrat sprožil proti vratom Vragov. Po petdnevnem odmoru zaradi All Stara naj bi se v moštvo vrnila Pavel Dacjuk in Dany Cleary, kar posledično pomeni, da se bo Muršak najverjetneje vrnil v Detroitovo AHL podružnico Grand Rapids Griffins.