NEW JERSEY - BUFFALO 4:1
Branilci naslova so neporaženi že 10 tekem zapored. Brodeurju (21 obramb) je 68. shutout v karieri šest minut pred koncem preprečil Briere.

DETROIT - COLUMBUS 5:1
Red Wingsi so premagali Columbus 10-ič v zadnjih 11 srečanjih. Vratar Detroita Legace je obranil 37 od 38 strelov.

PITTSBURGH - MINNESOTA 2:6
Že po prvi tretjini so "Divjaki" vodili 3:0. Pittsburgh ostaja skupaj z Washingtonom najslabše moštvo lige.

ATLANTA - BOSTON 5:4 (v podaljšku)
Zmago Thrashersom je s svojim 14. zadetkom v sezoni v 4. minuti podaljška zagotovil Kovalčuk, prvi strelec NHL-a.

FLORIDA - NY ISLANDERS 1:4
Panterjem tudi v sedmem poskusu ni uspelo premagati Islandersov, za katere je novinec Hunter dosegel prvi in zadnji zadetek.

DALLAS - ANAHEIM 3:3
Mogočni rački so prišli do točke po zaslugi McDonalda, ki je izenačil v 9. minuti zadnje tretjine, potem ko je skoraj na sredini igrišča (!?) preigral vratarja Turca.

PHOENIX - ST. LOUIS 5:4
Savage dva gola za Kojote, vključno z odločilnim 1:45 pred koncem.

LOS ANGELES - NASHVILLE 3:0