Športni poti Piresa (levo) in Henryja se razdružujejo. Foto: EPA

32-letni vezist je podpisal dvoletno pogodbo. "Vesel sem, da sem se dogovoril z Villarrealom. Upam, da jim bom pomagal nadgraditi uspehe zadnjih dveh let," je dejal Pires, ki se mu je pogodba s Topničarji iztekla.

Londončani so mu ponudili enoletno podaljšanje, a se je Pires odločil za nadaljevanje kariere v Španiji. "Rumena podmornica" je v španskem prvenstvu končala na 7. mestu, tako da bo prihodnje leto igrala v Pokalu Intertoto.

Pires je bil član francoske reprezentance, ki je leta 1998 osvojila naslov svetovnih, dve leti kasneje pa še naslov evropskih prvakov.

Pauleta podaljšal s PSG-jem
Portugalski napadalec PSG-ja Pedro Pauleta je do leta 2008 podaljšal zvestobo s klubom iz Pariza. 33-letni Pauleta je bil letos z 21 goli najboljši strelec francoskega prvenstva.