James Cook je v prvem polčasu blestel in potiskal voz Buffala, v drugem pa je svoje dodala obramba. Foto: Reuters

Junak Billsov je bil James Cook, ki je v prvem polčasu dosegel kar tri zadetke. Najprej je v uvodnem napadu tekme ujel podajo Josha Allena za 17 jardov, naslednja dva zadetka pa je dosegel po tleh (za 1 in 49 jardov) in s tem Billse povedel v vodstvo s 24:7. Miami je do konca prvega polčasa še dosegel en prosti strel (24:10).

Tua Tagovailoa je vedno veljal kot igralec, ki zaradi poškodb izpusti nekaj tekem. Lani je sicer prvič v karieri odigral vse tekme rednega dela sezone. Foto: Reuters

V drugem polčasu je šlo za gostitelje iz slabega na slabše. Najprej je Tua vrgel prestreženo podajo, žogo je ujel Ja'Marcus Ingram, pretekel 31 jardov in postavil izid tekme (31:10). V naslednjem napadu pa je Tagovailoa trčil z Damarjem Hamlinom, dobil pretres možganov in tekme ni mogel več nadaljevati.

Hamlin se je januarja 2023 nekaj sekund po običajnem trku z nasprotnim igralcem zgrudil na tla in so ga oživljali. Tekma je bila takrat prekinjena, po daljšem okrevanju pa se je uspešno vrnil na igrišča.