Mariborčani so bili v prvem delu boljši nasprotnik. Najlepše priložnosti sta si ustvarila Pekič in Žnuderl, a je bil vratar Kopra Hasič vedno na mestu. V 44. minuti je Karič poslal dolg predložek pred vrata Kopra. Mešanovič se je na robu kazenskega prostora otresel branilca in zadel za 1:0.

V drugem polčasu so se aktualni državni prvaki pomaknili v obrambo, a vseeno nevarno ogrožali vrata Koprčanov. Največ so prikazali Žnuderl, Pekič in Mešanovič, rezultata pa jim ni uspelo povišati. Do svoje priložnosti so prišli tudi Primorci, ki so v zadnjih minutah silovito napadli. Po odbiti žogi je tako v 78. minuti Kovačevič nastreljal prečnik, v 88. minuti pa je lepo priložnost zamudil še Jakomin. To je prvi poraz Kopra v gosteh v letošnji sezoni.

MARIBOR PIVOVARNA LAŠKO - KOPER 1:0 (1:0)