Ales Kotalik (Buffalo) zaustavlja napadalca Toronta Kena Kleeja
Prizor s srečanja Boston - Montreal

V hokejski ligi NHL je drugo zmago v sezoni dosegel Pittsburgh. V vratih Pingvinov je novinec Fleury zbral 20 obramb, ob tem pa prvič v karieri NHL-a ostal nepremagan.

NY RANGERS - CAROLINA 4:1
Rangersi so dosegli prvi gol z igralcem več v 32 poskusih (strelec Nedved). Carolina je prekinila niz štirih tekem brez poraza. Vratar Rangersov Dunham je nabral 29 obramb.

BUFFALO - TORONTO 5:3
Satan, Žitnik in Kotalik po gol in podaja za Sablje. Na zadnjih 16 medsebojnih srečanjih v Buffalu je to 11. zmaga za gostitelje.

TAMPA BAY - SAN JOSE 2:2
Tampi je podaljšek priboril Andrejčuk. San Jose v sedmih tekmah še ni zmagal.

BOSTON - MONTREAL 0:1 (v podaljšku)
Edini gol na tekmi je dosegel Juneau. Potvin (Boston) 37 obramb.

OTTAWA - FLORIDA 2:3
Najzaslužnejši za zmago Floride je vratar Shields, ki je obranil 30 strelov.

NEW JERSEY - PHILADELPHIA 3:2
Igralci New Jerseyja so se veselili prve zmage v domači dvorani. Tekmo je odločil Rupp v osmi minuti zadnje tretjine. Brodeur (16 obramb) tokrat ni imel veliko dela.

MINNESOTA - ATLANTA 3:2
Strelci: Brunette in Kuba po gol in podaja, Walz; Kaberle in Kovalčuk po gol.

NASHVILLE - DETROIT 5:3
V vratih gostiteljev je debitiral Joseph. Johnson 2, Hartnell, Legwand, Murray po gol; Yzerman, Hull in Zeterberg po gol.

CHICAGO - PITTSBURGH 0:1
Fleury (Pittsburgh) 20 obramb. 18-letnik, ki je bil prvi izbor na junijskem draftu, je bil prvič v karieri NHL-a nepremagan.

EDMONTON - COLUMBUS 4:1 (v podaljšku)
Tekmo je odločil Isbister z golom v drugi minuti podaljška.

LOS ANGELES - VANCOUVER 1:3
Cloutier (Vancouver) 32 obramb. Kralji so izgubili, čeprav so večkrat streljali na gol nasprotnika (33:17).