Mednarodni turnir se igra tudi v Laškem. V prvem srečanju je Pivovarna Laško premagala Vojvodino z 91:85. V drugem polfinalu je grški Olympiacos premagal nemški Telekom Bonn s 84:72.

Varovanci Saše Filipovskega so že v 3. minuti povedli 11:2, kar je primoralo trenerja Beograjčanov Zmaga Sagadina, da vzame minuto odmora. Tudi v nadaljevanju se ni nič spremenilo in gostitelji so ob koncu polčasa vodili že 40:23. Rdeče-beli se niso predali in se nekajkrat vrnili na pet točk zaostanka, vendar Olimpija ni dovolila preobrata.

Na tekmi je prišlo tudi do incidenta. Navijači Crvene Zvezde - Delije, so vdrle na parket in poskušale obračunati z Green Dragonsi.

Na drugem sobotnem srečanju, ki ni odločalo o ničemer, je Krka premagala Tofaš in osvojila končno drugo mesto. Turki so v uvodnih minutah bolje začeli in povedli. Po minuti odmora so se Novomeščani zbrali in z delnim izidom 10:0 pobegnili Turkom. V nadaljevanju je trener Martič dal priložnost mlajšim igralcem, ki so priložnost lepo izkoristili in prednost do konca še povišali.

Za najbolj koristnega igralca turnirja je proglašen igralec Uniona Olimpije, Marino Baždarić.