Novinarje je po tekmi najbolj zanimalo o odnosu med prvim zvezdnikom in glavnim trenerjem Jetsov. Foto: Reuters

Gostitelji so v vsaki od prvih treh četrtin dosegli po en zadetek, v zadnji pa dodali še tri s prostim strelom Grega Zuerleina za končni izid tekme. Patriotsi so edine točke dosegli ob koncu prvega polčasa, ko je Joey Slye znižal na 14:3.

Tekma je bila popolnoma enostranska, o čemer še najbolj priča število osvojenih jardov (400:139) in prvih poskusov (27:11). Aaron Rodgers je bil zelo razpoložen, saj je podal za dva zadetka, večina njegovih podaj pa je našla lovilca (27/35, 281 jardov).

Sorodna novica Butker ob izteku časa razveselil navijače Kansasa

O pomenu prednosti dveh posesti žoge
Novinarje je po tekmi najbolj zanimalo, zakaj se je prvi zvezdnik v drugi četrtini na videz neprijazno pogovarjal s svojim trenerjem Robertom Salehom, Rodgers pa je v smehu razložil, da je šlo za nesporazum: "Ne objema se prav rad, tako nisem vedel, ali me bo objel ali pa se bova 'zadela in pozdravila' s telesom. Na treningih veliko govori, kako je pomembno, da imamo prednost dveh posesti žoge, to se je v tistem trenutku zgodilo, zato sva se pozdravila in o tem izmenjala nekaj besed."

Dve tekmi še neporaženih ekip
Vse preostale tekme bodo odigrane v nedeljo in ponedeljek, med drugim bomo videli tudi dva obračuna ekip, ki sta začeli z dvema zmagama (Minnesota − Houston in Pittsburgh − LA Chargers).