Po besedah Zorana Martiča, trenerja Zlatoroga, so njegovi varovanci odigrali najslabši prvi polčas sezone. Foto: RTV SLO
Teemu Rannikko
Teemu Rannikko je za dve metal 3/3, za tri točke pa 2/4. Foto: Reuters

V Šentjurju so goste po napeti končnici ugnali s 86:83 in dosegli sploh prvo zmago v tem delu tekmovanja. Gostitelji so na začetku tretje četrtine vodili z 49:38, po preobratu in vodstvu s 83:78 pa je četa Zorana Martiča dopustila izenačenje. Tekmo sta s prostimi meti odločila Jimmie Hunt (15) in Elvis Kadič (22), ki je Američanu tokrat odvzel naziv prvega strelca svojega moštva.

Vidmar spet navdušil
Novo izvrstno predstavo po mestnem derbiju proti Unionu Olimpiji v prejšnjem krogu je prikazal Gašper Vidmar v dresu Geoplina Slovana. TCG Loki kavi je nasul 25 točk ob zmagi z 89:65.

Elektra vodila le na začetku
V Tivoliju je gostovala Elektra Esotech in povedla le na začetku tekme, gostitelji pa so nato s povprečno igro mirno držali prednosti 10 do 15 točk. Ob Teemuju Rannikku se je izkazal tudi Marko Rakočević.