De Marco Johnson je dosegel 21 točk, pri čemer ni poskušal s trojkami. Foto: RTV SLO

V Tivoliju je bilo 91:82, Olimpija pa s tem ohranja majhne možnosti za uvrstitev na zaključni turnir najboljše osmerice. Z izjemo uvodnih minut so gostitelji vseskozi vodili. S trojko Manučarja Markoišvilija je bilo v prvem polčasu tik pred odmorom 40:30, v drugem polčasu pa je bila najvišja prednost 62:48 oziroma 64:50.

V zadnji četrtini se je Cibona približala na šest točk, vendar ob razpoloženih Olimpijinih strelcih ni imela možnosti za preobrat. Ko je kapetan Dragiša Drobnjak povišal na 84:73, o zmagovalcu ni bilo več dvoma.

Prvi strelec tekme je bil De Marco Johnson. Dosegel je 21 točk ob metu za dve 10-15. Johnson je poleg tega zbral še osem skokov.