Darnold je odigral eno boljših tekem v svoji karieri. Foto: AP

Domači podajalec Sam Darnold je vrgel kar štiri podaje za zadetek, s čimer je izenačil svoj osebni rekord. Po tleh je bil učinkovit Aaron Jones (102 jarda), svoje pa je dodala obramba Vikingov, ki je štirikrat podrla podajalca C. J. Strouda in mu prestregla še dve podaji.

Saquon Barkley je s 17 teki pridobil 147 jardov. Foto: Reuters

Barkley poživil napad Philadelphie
Philadelphia je v gosteh premagala New Orleans s 15:12 in Svetnikom zadala prvi poraz v sezoni. Pred začetkom zadnje četrtine je bilo samo 3:0 za gostitelje, nato sta se oba napada le razigrala. Pri Eaglesih je oba zadetka dosegel Saquon Barkley, za akcijo tekme je poskrbel na začetku četrtine, ko mu je uspel tek za 65 jardov, minuto pred koncem pa se je v končno ceno izstrelil iz štirih jardov in postavil izid tekme.

Chiefsi zmagali še tretjič
Prvak Kansas City je zmagal še tretjič, v gosteh je premagal Atlanto z 22:17. Tekmo so bolje začeli gostitelji, saj so sredi druge četrtine vodili s 14:7. Chiefsi so nato dosegli delni izid 15:0 (zadetek in trije prosti streli) in pred zadnjo četrtino povedli z 22:14. Gostiteljem je uspel prosti strel. V zadnjih minutah so imeli kar nekaj priložnosti za zadetek, a je obramba Kansasa vendarle vzdržala.

Ramsom uspel preobrat
V derbiju divizije NFC zahod so LA Ramsi nekoliko presenetljivo premagali San Francisco s 27:24. Gostje so tekmo začeli z dvema zadetkoma Brocka Purdyja in povedli s 14:0, še dobrih šest minut pred koncem tekme so vodili s 24:14. Gostiteljem je nato uspel preobrat, zadnje točke je dve sekundi pred koncem dosegel Joshua Karty, ki je dosegel prosti strel, dolg 37 jardov.